Naša chata je umiestnená v tichom prostredí uprostred krásnej prírody Kysúc. Od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača - Dedovka je vzdialená 4 km, od lyžiarskeho vleku v centre obce Oščadnica 700 m. Reštaurácia je vzdialená len 200 m od chaty. Ide o novovybudovanú, moderne zariadenú drevenú chatu s plynovým vykurovaním. Hostia majú k dispozícii celú zrubovú chatu. Nachádza sa tu kompletne vybavená kuchyňa (kuchynská linka, kuchynský riad, chladnička, plynový sporák, mikrovlnná rúra), 6 spálni, 4x sociálne zariadenie (3x WC + sprchovací kút, 1x vaňa + WC). Súčasťou kuchyne je spoločenská miestnosť s FTV, DVD, možnosť pripojenia na internet cez WIFI. Hostia môžu využívať vonkajší gril, kotlík na varenie guláša a výčapné zariadenie s chladením. V chate je prísny zákaz fajčenia. V blízkosti chaty je malé hospodárstvo, vhodné na agroturistiku (kravička, prasiatko, teliatko...)

Celková kapacita chaty je 14 lôžok+3 prístelky.

  • Hostia majú k dispozícii poschodie a podkrovie zrubovej chaty (na prízemí je miestnosť pre správcu chaty a v prípade potreby spálňa s tromi lôžkami).
  • K dispozícii je lyžiareň, sušiareň, plynové vykurovanie.
  • V celej chate je zákaz fajčenia.

Prízemie

3-lôžková izba, WC, kúpeľňa s vaňou

1. poschodie

2-lôžková a 3-lôžková izba, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Nachádza sa tu kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou a spoločenskou miestnosťou, súčasťou ktorej je sedacia súprava, TV, DVD, možnosť pripojenia na internet

Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, kuchynský riad, chladnička, plynový sporák s el. rúrou, mikrovlnná rúra

Podkrovie

2-lôžková, 3-lôžková, 4-lôžková izba, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC

View the embedded image gallery online at:
https://www.zrubgoral.sk/ubytovanie#sigProId06e8ff57a8